Aktualne wydarzenia


ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ:


https://psp67szczecin.edupage.org

Tam znajdują się wszelkie aktualne informacje dotyczące szkoły.
 

 


Drodzy Uczniowie, Rodzice i Sympatycy naszej szkoły!

Obecnie wszystkie szkolne uroczystości i wydarzenia są na bieżąco aktualizowane na naszej tablicy na facebooku. Lajkujcie i udostępniajcie nasze posty. Tam naprawdę wiele się dzieje:

https://www.facebook.com/psps67

 
 IMG_1541_1

 
LEŚNE OPOWIEŚCI

W wesołej atmosferze uczniowie poznawali  jesienne zmiany w lesie i zwyczaje zwierząt o tej porze roku. Był to pretekst do zorganizowania treningu uwagi i pamięci słuchowej, rozpoznawania dźwięków lasu i mowy zwierząt, ćwiczeń narządów mowy oraz  poprawnej wymowy wyrazów.  Biletem wstępu na imprezę był własnoręcznie przygotowany jesienny liść.

 20061114201455_jezyk_plywanie_1 

20061114201427_jezyk_bowling_1 

 NASZA REPREZENTACJA PŁYWACKA I BOWLINGOWA NA ZAWODACH W KATOWICACH

W dniach 3-6 listopada 2016 r. w Katowicach odbył się VIII Ogólnopolski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych i V Ogólnopolski Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych. W zawodach tych brali udział również uczniowie naszej szkoły: Joanna Osadca, Weronika Konopka, Wiktor Opiela startujący w pływaniu i Paweł Patury startujący w bowlingu. Miło nam zakomunikować iż wracamy z workiem medali: 3 srebrnymi i 2 brązowymi a także z 3 czwartymi i 2 piątymi miejscami. Również nasi absolwenci, którzy u nas trenowali zdobyli: 1 złoty, 2 srebrne i 1 brązowy medal. Oprócz fascynujących zawodów sportowych zawodnicy nie narzekali na nudę: bawili się na koncercie zespołu Feel, kibicowali na meczu Plus Ligi GKS Katowice - Zaksa Kędzierzyn-Koźle, tańczyli na wspaniałej dyskotece i mieszkali w super warunkach. Serdeczne gratulacje dla zawodników i trenerów.

  1_Lato_1

3_Lato_1

 "ZATRZYMAĆ LATO"

Tradycją szkoły jest doroczny konkurs florystyczny  pt. „Zatrzymać lato”. Oprócz uczniów z ZSS 12 w konkursie brali udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 54 i dzieci z Przedszkola Publicznego nr 66. Uczestnicy wykonali piękne prace florystyczne za które otrzymali dyplomy i nagrody. Spotkanie zakończyło się wspólną zabawą i słodkim poczęstunkiem.

 pies3_1

  DOGOTERAPIA

Uczniowie klas trzecich uczestniczą w zajęciach dogoterapii. W trakcie spontanicznej, radosnej zabawy dzieci przyzwyczajają się do kontaktu z psem, przełamują lęki, stymulują rozwój zmysłów, pobudzają aktywność. Z niecierpliwością czekają na każde kolejne spotkanie z uroczą labradorką.

  JPII_1

ROCZNICA PONTYFIKATU ŚW. JANA PAWŁA II

Uczniowie uczcili pamięć Świętego Jana Pawła II przepięknym montażem słowno - muzycznym.

 den_17_1

 DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października upamiętniamy dokonania Komisji Edukacji Narodowej i tradycyjnie obchodzimy Dzień Nauczyciela. Dzisiaj Pani Dyrektor przyjęła ślubowanie od naszych nowych kolegów i przyjęła ich tym samym w poczet uczniów szkoły.

 

 

 XVIII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Drużyn 7-osobowych
KONIN - LICHEŃ 2016

W turnieju wzięło udział 260 zawodników (22 drużyny), reprezentacje wszystkich województw. Nasza drużyna zajęła bardzo wysokie 4 miejsce w odpowiednio dobranej grupie sprawnościowej. Podczas trwania turnieju, oprócz rozgrywania meczy turniejowych, uczestnicy mieli wiele niespodzianek oraz atrakcji. Uczestniczyliśmy w dyskotece integracyjnej, oglądaliśmy wspólnie mecz reprezentacji  Polski w specjalnie przygotowanej strefie kibica oraz byliśmy zwiedzać największą w Polsce bazylikę. Zawodnicy wzięli udział również w badaniach profilaktycznych „Młodego Sportowca” sprawdzono im wzrok, słuch, aparat ruchu (nogi), oraz stan uzębienia. Zawodnicy którzy mają wadę wzroku otrzymają specjalne plastikowe okulary w których bezpiecznie mogą uprawiać sport, okulary korekcyjne oraz okulary przeciwsłoneczne. Za rok postaramy się jeszcze bardziej i mamy nadzieje na medalowe miejsce w pierwszej trójce najlepszych drużyn w Polsce.

 glowne_1

 BEZPIECZNI W DRODZE DO SZKOŁY

Dnia 22 września przybyły do naszej szkoły Strażniczki Miejskie  na spotkanie edukacyjne pt. „ Bezpieczna droga do szkoły”. Podczas warsztatów uczniowie szkoły przypomnieli sobie i utrwalali zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach   i wyraziły chęć uczestnictwa w dalszych spotkaniach z funkcjonariuszami Straży Miejskiej.

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016Z WIZYTĄ W ODDZIALE STRAŻY GRANICZNEJ

Straż graniczna zaprosiła naszych uczniów do zwiedzania swojej jednostki. Cóż to była za wizyta! Ciekawie opowiadane historie, pokaz sprzętu oraz możliwość zrobienia pamiątkowych fotografii to tylko nieliczne z atrakcji. Zapamiętamy tę wizytę na długo. Fotorelacja>>>


BLIŻEJ SZKOŁY - INTEGRACYJNE SPOTKANIE Z PRZEDSZKOLAKAMI

12 maja gościliśmy w szkole niezwykłych gości: "Tygryski", "Motylki" i 'Pszczółki" - podopiecznych Niepublicznego Przedszkola Specjalnego "Tęcza" wraz z opiekunami i kierownictwem placówki. Dla naszych gości przygotowaliśmy integracyjne zajęcia plastyczne, sportowy tor przeszkód i studio fotograficzne. Niezapomniane wrażenia pozostawił po sobie pokaz mega wielkich i kolorowych baniek mydlanych, które wywołały zachwyt na twarzach naszych gości. Serdecznie dziękujemy "Tygryskom", "Motylkom" i "Pszczółkom" za przepiękną laurkę, życzymy wytrwałości w żmudnej rehabilitacji i dużo, dużo zdrówka.


2_1

1_1

3_1

  MECZ EKSTRAKLASY: POGOŃ SZCZECIN - ZAGŁĘBIE LUBIN

Z okazji Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych nasi uczniowie wprowadzali na płytę boiska flagę, piłkę meczową i zawodników. Ponadto zwiedzali stadion, szatnie, rozmawiali z piłkarzami i zbierali od nich autografy. Wraz z rodzicami zasiedli następnie na trybunach i całych sił dopingowali naszą drużynę. Mecz zakończył się niestety porażką Pogoni Szczecin, ale wrażenia ze spotkania pozostaną w pamięci na długo.

DSC05052_1
NIEZWYKŁA WIZYTA
- Puk, puk...
- Kto tam?
- Doktor CLOWN!
Niezwykli goście z fundacji "Dr Clown" odwiedzili naszą szkołę i przekazali uczniom cudowne książeczki "Mądre bajki z całego świata. Wierszyki i kolorowanki". Dzieci były zachwycone spotkaniem z Clownami. Gorąco dziękujemy za ten dar i chwile "śmiechoterapii". Fotorelacja ze spotkania kliknij>>>
2016_04_26_1

ŚWIĘTA MAJOWE

W naszej szkole uroczystym apelem uczciliśmy Święto Pracy, Dzień Flagi i rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Program artystyczny przygotowali uczniowie gimnazjum.

. startowe_1

"KSIĄŻKA TO WYSPA WYOBRAŹNI"
OBCHODY ŚWIĘTA KSIĄŻKI

W piątek 29 kwietnia 2016 r. miał miejsce finał obchodów „Święta Książki”, podczas którego uczniowie zdobyli tytuł „Miłośników książek”. Spotkanie było podsumowaniem wydarzeń z ostatniego miesiąca:
Warsztaty „Dzieje pisma i książki” w Książnicy Pomorskiej
Wizyta uczniów w drukarni
Spotkanie z autorką książek – panią Moniką Marin
Lekcja biblioteczna w Książnicy Pomorskiej
Wystawa prac plastycznych „Moje ulubione bajki i baśnie”
Fotorelacja w galerii. kliknij>>>

DSC_0003_1

DNI PATRONA SZKOŁY

W tym roku szkolnym przez cztery dni uczniowie wraz z nauczycielami spotykali się, aby wspólnie świętować i pogłębiać wiedzę na temat życia i twórczości Jana Brzechwy.
4 kwietnia 2016 r. aktorzy Fundacji Pogotowie Teatralne -  Państwo Joanna i Tomasz Jankiewiczowie zaprezentowali wspaniałe, interaktywne przedstawienie zatytułowane „Brzechwa – szydełkiem pisany”.
W dniach: 6-7 kwietnia uczniowie brali udział w spotkaniach zatytułowanych: „Jan Brzechwa: słowo, obraz i muzyka!” podczas których poznawali oraz śpiewali znane już piosenki z muzyką do tekstów Jana Brzechwy. Wykorzystanie tablicy multimedialnej pozwoliło na wygodne połączenie i odbiór słowa, obrazu i dźwięku.
Finałem obchodów, dnia 8 kwietnia 2016 r., były prezentacje inscenizacji wybranych utworów Jana Brzechwy, przedstawiane przez wszystkie klasy.
Zdjęcia z imprezy do obejrzenia w galerii. kliknij>>> 

3_1

4_1

2_1

 ZAJĘCIA WARSZTATOWE METODĄ WERONIKI SHERBORNE
W KLASIE II

Dnia 8 marca odbyły się zajęcia warsztatowe dla uczniów i ich rodziców z klasy II a prowadzone metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. W trakcie zajęć dzieci uczestniczyły w zabawach rozwijających świadomość własnego ciała, budowały poczucie siły, przełamywały własne słabości, uczyły się nawiązywać prawidłowe relacje z opiekunami oraz współpracować w grupie. Zaangażowanie rodziców i dzieci podczas zabaw sprawiło, że przebiegały one w atmosferze pełnej radości i tego typu warsztaty będą w przyszłości kontynuowane oraz prowadzone także w innych w innych klasach szkoły podstawowej.

1_1

2_1

4_1 

BOWLING TO NASZA SPECJALNOŚĆ!

Dnia 02.03.2016 r.  na kręgielni CH GALAXY w Szczecinie odbył się Regionalny Turniej Bowlingu, którego organizatorami byli: Zespół Szkół Specjalnych Nr 12 w Szczecinie i Uczniowski Klub Sportowy Iskierka przy współpracy: Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych, Kręgielni MK Bowling i Urzędu Miasta Szczecin. Wśród 60 uczestników z całego województwa bardzo dobrze zaprezentowała się nasza reprezentacja. Uczestnicy imprezy, podczas wspólnych gier, mieli okazję  sprawdzić swoje siły i  w atmosferze zdrowej rywalizacji zaprezentować swoje umiejętności. Szczególnie podziękowania kierujemy dla wolontariuszy z Uniwersytetu Szczecińskiego.


 NASI UCZNIOWIE I ICH DZIADKOWIE NA WSPÓLNYCH WARSZTATACH

Dnia     25 stycznia   odbyło się spotkanie połączone z warsztatami  pt. „ Dzień Babci i Dziadka to dla wnuczka gratka.” Babcie i Dziadkowie wraz z wnukami mieli możliwość  samodzielnego stworzenia obrazów z filcu . Były to chwile pełne radości i wytężonej pracy . Współpraca pokoleń i świetny pomysł na wspólne spędzanie wolnego czasu  było głównym celem tego spotkania i zostało zrealizowane w 100%.  Po wykonaniu pięknych prac, w wspaniałej atmosferze wszyscy  zasiedli do słodkiego poczęstunku.


 PARADA TALENTÓW
"AHOJ! MORSKA PRZYGODO"

Wielka "Parada Talentów" uczniów szczecińskich szkół i placówek kształcenia specjalnego już za nami. Moc artystycznych wrażeń dostarczyli nam uczniowie z 11 szkół i ośrodków. Taniec, śpiew, gra na instrumentach, przedstawienia teatralne i wystawa prac plastycznych przebiegały pod hasłem "Ahoj morska przygodo!". Artyści dostarczyli widowni wielu wzruszeń, za co serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do galerii za relację z występu naszych uczniów. Kliknij>>>


BAL KARNAWAŁOWY

Dnia 13.01.2016 r. bawiliśmy się w Centrum Handlowym Galaxy w kręgielni MK Bowling na zabawie karnawałowej. Przed rozpoczęciem imprezy uczniowie mięli możliwość spróbowania swoich sił w grze w Bowling. Następnie udaliśmy się na salę dyskotekową Kosmos na której odbył się bal. Karnawałową zabawę umiliła nam wizyta Szczecińskiej Ligi Super Bohaterów oraz słodki poczęstunek, ciastka, napoje oraz wata cukrowa. W trakcie trwania balu uczestnicy mieli okazję wziąć udział w pasowaniu na Rycerza Jedi oraz w zabawach integracyjnych przy muzyce. Niezapomniane chwile uwiecznione zostały na pamiątkowych zdjęciach.

 

 ŚWIĘTY MIKOŁAJ Z WIZYTĄ NA SZKOLNEJ WIGILII

Najbardziej oczekiwany w tym roku gość - Święty Mikołaj odwiedził z prezentami naszą szkołę. Co to były za emocje!!!

Zobaczcie w fotogalerii relację z jasełek i spotkania z Mikołajem kliknij>>>

startowe_1

AKTORSKIE TALENTY

"Dary Świętego Mikołaja" - przedstawienie przygotowane przez koło teatralno - wokalne zostało owacyjnie przyjęte przez rodziców i społeczność szkolną. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji kliknij>>>

sw1_1

 

DSC04618_1

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ŚWIETLICZAKÓW

Tradycją Świetliczaków stały się wigilijne spotkania, na których wraz z rodzicami przygotowują choinkowe ozdoby. Tym razem najtrudniejsze okazały się do wykonania koszyczki, ale z pomocą dzieci rodzice poradzili sobie z tym zadaniem. Świetlicowa choinka wypiękniała i szczęśliwa zaświeciła kolorowymi światełkami. Teraz czekamy tylko na przybycie Mikołaja...

wigilia_1

 WIGILIA OLIMPIAD SPECJALNYCH

Uczniowie i absolwenci naszej szkoły pojechali do Kędzierzyna Koźla na IV Spotkanie Integracyjne "Wigilia Olimpiad Specjalnych 2015" Więcej informacji: kliknij>>>

pilka_2_1

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W BYDGOSZCZY

Zawodnicy z ZSS 12 oraz absolwenci naszej szkoły uczestniczyli w XVI Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej drużyn 11- osobowych Olimpiad Specjalnych w Bydgoszczy rozgrywanym na obiekcie Zawiszy Bydgoszcz. Zajęliśmy wysokie trzecie miejsce. Organizator zapewnił nam wspaniałą zabawę w czasie wieczornej dyskoteki, w klubie Broadway, oraz wyjście na zwiedzanie miasta Bydgoszcz.  Zawodnicy i trenerzy są bardzo zadowoleni i gotowi do treningów przed przyszłorocznymi rozgrywkami.


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS FLORYSTYCZNY "ZATRZYMAĆ LATO"

W październiku odbył się w naszej szkole międzyszkolny konkurs florystyczny pt.” Zatrzymać lato”. Wzięli w nim udział uczniowie z oddziałów integracyjnych szkół podstawowych oraz zaproszona grupa dzieci z Przedszkola Publicznego nr 66 „Pod Kasztanem”. Konkurs dostarczył dzieciom wiele radości i satysfakcji  z samodzielnie wykonanych prac. Po uroczystym wręczeniu dyplomów i nagród, przy słodkim poczęstunku, uczniowie nawiązywali przyjaźnie i wraz z opiekunami planowali udział w następnej edycji konkursu. Za udział w konkursie serdecznie dziękujemy!

 cyber1_1

 CYBERPRZEMOC - SPOTKANIE EDUKACYJNE ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ

Dnia 12 października 2015 r. przybyli do nas funkcjonariusze straży miejskiej Przybliżali uczniom problem cyberprzemocy, z którym mogą spotkać się korzystając z internetu i telefonu komórkowego. Mamy nadzieję, że spotkanie spełniło swoje zadanie i uczniowie będą bardziej świadomi korzystając z nowych technologii.

 DSC04241_1

 DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - PASOWANIE NA UCZNIA

Tradycyjnie w Dzień Edukacji Narodowej uczniowie składali serdeczne życzenia i podziękowania dla wszystkich pracowników szkoły. Najmłodsi uczniowie oraz ci, którzy dopiero rozpoczynają naukę w naszej szkole, złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przez panią dyrektor przyjęci do społeczności szkolnej.

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

 


REGIONALNY TURNIEJ BOWLINGU

W dniu 28 kwietnia 2015 r. w Szczecinie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w III Regionalnym Turnieju Bowlingu Olimpiad Specjalnych Zachodniopomorskie.
Miejscem imprezy była kręgielnia MK Bowling w Centrum Handlowym Galaxy, na której trenują na co dzień również nasi zawodnicy. Organizatorem imprezy był oddział regionalny Olimpiad Specjalnych - Zachodniopomorskie oraz Uczniowski Klub Sportowy Iskierka.57 zawodników z 6 klubów województwa zachodniopomorskiego rywalizowało w grze pojedynczej, podwójnej oraz grach zespołowych. Wszyscy wspaniale bawili się jednocześnie rywalizując ze sobą w sportowej atmosferze. Wszyscy otrzymali za swój trud medale i drobny poczęstunek.
Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!

PALMA_startowe_1

 

20150413_102450_1


ROZSTRZYGNIĘCIE MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU FLORYSTYCZNEGO

W poniedziałek 13 kwietnia 2015r.  odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom międzyszkolnego konkursu florystycznego pt.: „Najpiękniejsza palma wielkanocna”. Uczniowie  przygotowywali swoje prace konkursowe indywidualnie lub z pomocą opiekuna. Wykazali się wielka kreatywnością w tworzeniu prac, które zostały wykonane zarówno z materiału roślinnego, kolorowej bibuły, wstążek, suszonych i sztucznych kwiatów. Prace zostały ocenione w trzech kategoriach (klas I-III, IV-VI oraz klas gimnazjalnych). Pomysłowość  i wkład pracy w wykonanie palm wielkanocnych  została doceniona przez komisję konkursową. Uroczystość wręczania nagród sprawiła wszystkim wiele radości. Rozdanie nagród oraz poczęstunek na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.


JUBILEUSZ OLIMPIAD SPECJALNYCH

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych Nr 12 w Szczecinie 18 marca 2015 r. pojechali do Warszawy i w Pałacu Prezydenckim reprezentowali Region Zachodniopomorski Olimpiad Specjalnych na uroczystości Inauguracji obchodów Roku Jubileuszu 30-lecia Olimpiad Specjalnych Polska. W uroczystościach z udziałem Małżonki Prezydenta RP pani Anny Komorowskiej, Honorowego Patrona Olimpiad Specjalnych Polska, Katarzyny Frank Niemczyckiej – Prezes Olimpiad Specjalnych Polska oraz Joanny Styczeń-Lasockiej – Dyrektor Generalny Olimpiad Specjalnych Polska wzięli udział następujący zawodnicy:
Aleks Pietraszko,
Natalia Koźma, Aleksandra Podsiadło,
Oliwier Moskalewicz, Aleksandra Jerzykowska
– ubiegłoroczna absolwentka ZSS Nr 12,
Oprócz udziału w oficjalnych uroczystościach nasi olimpijczycy zwiedzali Warszawę, Pałac Prezydencki, osobiście poznali Panią Annę Komorowską oraz ambasadorów Olimpiad Specjalnych: Kingę Baranowską, Piotra Adamczyka, Cezarego Pazurę, Romana Koseckiego i Michała Olszańskiego oraz innych zawodników i trenerów Olimpiad Specjalnych. Uroczystość zakończyła się podpisaniem deklaracji poparcia dla działalności sportowców z niepełnosprawnością  intelektualną."MAGIA TAŃCA" w SOSW Nr 1

 

Nasi tancerze podbili serca widowni brawurowym wykonaniem greckiej "Zorby" podczas XI edycji Przeglądu Form Tanecznych "Magia Tańca". Serdecznie gratulujemy i czekamy z niecierpliwością na występ przed szkolną publicznością.


 "PARADA TALENTÓW" - PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY

26 lutego 2015 r. w gościnnych progach "Pałacu Młodzieży" nasza szkoła zorganizowała Przegląd Artystyczny Szkół i Placówek Kształcenia Specjalnego m. Szczecina "Parada Talentów". Tematem przewodnim imprezy były Zimowe Opowieści. Na scenie artyści prezentowali inscenizacje teatralne, taneczne, wokalne, pantomimę. Uczniowie Zespołu Szkół Szpitalnych przygotowali wystawę prac plastycznych. Dziękujemy artystom za dostarczenie widowni wielu wzruszeń i gratulujemy wysokiego poziomu artystycznego. Nasi uczniowie przygotowali wspaniałe przedstawienie teatralne, z którego zdjęcia są do obejrzenia w galerii. kliknij>>>


ZABAWA KARNAWAŁOWA Z SUPEBOHATERAMI

Rozpoczęliśmy karnawałowe szaleństwo! Na zabawę wyruszyliśmy do kręgielni MK Bowling w centrum handlowym Galaxy. W pierwszej części imprezy rozegrany został międzyklasowy turniej w kręgle. Rywalizacji w grze towarzyszyło mnóstwo uśmiechu, zabawy, a przede wszystkim wiele emocji. Po turnieju dzieci miały czas na zabawę taneczną przy swojej ulubionej muzyce. Punktem kulminacyjnym była wizyta Spidermana, Superwoman oraz Thora - wspaniałych postaci ze Szczecińskiej Ligi Superbohaterów. Zachwycone dzieci wypytywały naszych gości o ich supermoce i chętnie ustawiali się do zdjęć z Superbohaterami!


WODNE MIKOŁAJKI

W dniach 8 - 10 grudnia 2014 r na pływalniach  SDS w Szczecinie odbyły się II Szkolne Mikołajkowe Zawody Pływackie. Przy dopingu licznie zgromadzonych rodziców do rywalizacji i zabawy wystartowały młodsze dzieci, które w świątecznej atmosferze fantastycznie się bawiły. Starsi uczniowie rywalizowali na basenie 25 m w różnych konkurencjach pływackich. Były wyścigi z przyborami, materacami, sztafety i wiele wiele innych różnych zabaw. Zarówno Ci mali jak i starsi na zakończenie otrzymali od Mikołaja słodkie prezenty. Za wspólną zabawę wszystkim serdecznie dziękujemy.


ANDRZEJKOWE WRÓŻBY

 

26 listopada w naszej świetlicy odbył się wieczór wróżb. Wszyscy uczestnicy zabawy mogli skorzystać z różnych wróżb a głównymi instruktorami – Wróżbiarkami były wychowawczynie świetlicy. Dzieci chętnie ustawiały się w kolejkę aby poznać swoją najbliższą przyszłość, żeby dowiedzieć się w jakim zawodzie będą kiedyś pracować. Nie brakowało również chętnych do wróżb z kolorów czy zabawy butami. Dzieci najciekawsze były, jaką przyszłość wróżka im odczyta z magicznej kuli oraz jaka przepowiednia kryje się w kartach.  Dobry nastrój nie opuszcza

http://zss12.szczecin.pl/dane/Dzial_aktualnosci/2017_2018/DSC_0238_1.jpg

Cookie

UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).

INFORMACJA

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 67 im. Jana Brzechwy w Szczecinie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w placówce znajdują się na stronie internetowej pod adresem https://psp67szczecin.edupage.org, w zakładce „Ochrona danych osobowych/RODO”.

system "eswietlica.pl"

e_swietlica

 Szkoła korzysta z dziennika elektronicznego świetlicy w systemie "eswietlica.pl"

http://www.eswietlica.pl